Warning: Use of undefined constant CMS_SHOP_USER_PASSWORD_FORGOT - assumed 'CMS_SHOP_USER_PASSWORD_FORGOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www1/p2334/z45.sk/web/cms/includeLoginHandler.php on line 49

Warning: Use of undefined constant CMS_SHOP_USER_PASSWORD_FORGOT_URL - assumed 'CMS_SHOP_USER_PASSWORD_FORGOT_URL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www1/p2334/z45.sk/web/cms/includeLoginHandler.php on line 50
Ťažba | Ponuka | Z45 - Predávame harvestory, vývozky značiek John Deere / Timberjack a všetko čo k tomu patrí.

Ťažba

Spoločnosť Z 45, s.r.o. funguje od roku 2005. Za toto obdobie sme dokázali rozšíriť ponuku poskytovaných služieb od ťažby dreva s využitím motorových píl po náročnú ťažbu harvestorovou technológiou takmer vo všetkých terénoch a pôdnych reliéfoch.

Aktuálne:


ČESKÁ REPUBLIKA - MORAVA

Naši šikovní chlapci práve teraz pomáhajú kultivovať České lesy a to v oblasti Moravy. Aby sa práca spravila čo najskôr a hnusný lykožrút nestihol narobiť ešte väčšiu škodu operujú na týchto strojoch: Harvestor John Deere 1470E a John Deere 1270E a k tomu dve vývozné súpravy: najväčšia na trhu 1910E s nosnosťou  až do 19t a 1510E.

História:

ŠVÉDSKO - ALMHULT

12ha plocha les.porastu - pílenie stromov, prerezávka, približovanie dreva pomocou 4 harvestorov John Deere a 4 pomocných robotníkov s motorovými pílami.

ČESKÁ REPUBLIKA - KRKONOŠE

Čistenie porastov zničených veternými kalamitami.