Warning: Use of undefined constant CMS_SHOP_USER_PASSWORD_FORGOT - assumed 'CMS_SHOP_USER_PASSWORD_FORGOT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www1/p2334/z45.sk/web/cms/includeLoginHandler.php on line 49

Warning: Use of undefined constant CMS_SHOP_USER_PASSWORD_FORGOT_URL - assumed 'CMS_SHOP_USER_PASSWORD_FORGOT_URL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www1/p2334/z45.sk/web/cms/includeLoginHandler.php on line 50
O nás | Z45 - Predávame harvestory, vývozky značiek John Deere / Timberjack a všetko čo k tomu patrí.

O nás

Spoločnosť Z 45, s. r. o.

Naša spoločnosť vznikla v roku 2005, keď sme začali s ťažbou v ťažkých severských podmienkach. Práve tam sme sa na vlastných chybách naučili, ako sa treba v lese k strojom správať, ale aj ktorý stroj sa hodí do akého terénu.

V priebehu ďalších  14 rokov, sme ťažili drevo v krajinách Škandinávie, ale aj v Rakúsku ,Poľsku či Čechách. Popri  tom sme postupom času vybudovali našu domácu základňu – Servis so stáním pre štyri stroje, ktorého súčasťou je aj priestor pre umývanie strojov. K servisu patrí aj predajňa náhradných dielov, v ktorej Vás radi privítame.

Našim predsavzatím do budúcna je neustále zlepšovať kvalitu našich služieb a našim zákazníkom ponúkať čo najkomplexnejšie služby tak v ťažbe ako aj v servise.

 

PREČO SI NÁS VYBRAŤ?

Pretože Vám vieme ponúknuť komplexné služby v oblasti ťažby dreva, od použitia motorových píl, až po náročnú ťažbu harvestorovou technológiou vo väčšine terénov a pôdnych reliéfoch v ktorejkoľvek krajine EU. 

Pretože Vám vieme zabezpečiť servis strojov aj veľké generálne opravy  pre TimberJack a John Deere.

Pretože Vám vieme odkúpiť Váš starý stroj a ponúknuť nový stroj podľa Vašej chuti a výšky vášho konta :)

 

Ing. Zuzana Macošková
konateľka
+421 902 902 071
Dušan Kravárik
konateľ
Momentálne je v teréne a hľadá pre Vás techniku
+421 902 902 073
Ing. Erika Mikušová
šéfka skladu
+421 902 902 074